Edon Zhegrova, lojtari më i mirë i muajit në Francë
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Kampionati francez, Ligue 1 e ka konfirmuar se Edon Zhegrova e ka fituar çmimin e lojtarit më të mirë muajit mars.

Ylli i Kombëtares së Kosovës vazhdimisht po tregon paraqitje fantastike në kampionatin francez me skuadrën e Lille, raporton KosovaPress.

Gjatë muajit mars, Zhegrova ka shënuar dy gola, që të dy kundër skuadrës së Lens, ndërsa po mahnit edhe me driblimet e tij.

Ligue 1 ka publikuar në “Twitter” një video me mbishkrimin që tregon se Zhegrova ka fituar çmimin e lojtarit më të mirë të muajit mars.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,166
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024