Cineplexx i bashkohet vendimit të presidentes për ditë zie, anulon eventet e planifikuara
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Me vendim të Presidentes së Kosovës znj.Vjosa Osmani sot me datë 17.04.2024 do të jetë ditë zie. Cineplexx i bashkohet vendimit dhe bashkëndjejmë me familjet e viktimave të fundit në Kosovë.

Eventi i planifikuar MEET&GREET me filmin  "GUXIM " me Drilon Hoxhën dhe Livia Lozi shtyhet për të enjten më datë 18.04.2024 në të njëjtën orë.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,237
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024