PSG gjen golin e barazimit, Dembele ndëshkon Barçën (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
3 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “Camp Nou”, ku po luhet derbi mes Barcelonës dhe Paris Saint-Germain.

PSG ka arritur të rikthehet në lojë kundër Barcelonës, duke e barazuar rezultatin në 1:1 përmes golit të Ousmane Dembeles, raporton KosovaPress.

Dembele shënon në minutën e 40’ për 1:1.

Golin e gjeni më poshtë.

CentreGoals. on X: "??| GOAL: DEMBELE WITH THE EQUALISER!!! Barca 1-1 PSG https://t.co/t0TEz5EzFH" / X (twitter.com)  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024