Liga e Kampionëve, fillojnë ndeshjet
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë në dy ndeshjet e sotme të fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Barcelona po e zhvillon ndeshjen e kthimit si vendase në “Camp Nou” kundër Paris Saint-Germain, raporton KosovaPress.

Kampioni spanjoll e fitoi ndeshjen e parë në Francë kundër PSG-së me shifrat 3:2.

Ndërkaq, krahas kësaj përballje po zhvillohet edhe ndeshja mes Borussia Dortmundit dhe Atletico Madridit në “Signal Iduna Park”.

Ndeshja e parë mes këtyre dy skuadrave në “Wanda Metropolitano” përfundoi 2:1 në të mirë të Atleticos.

Ndeshjet mund t’i ndiqni LIVE më poshtë.

Barcelona – PSG

Barcelona need to avoid defeat at home to reach the semi-finals (rda-travel.co.uk)

Borussia Dortmund – Atletico Madrid

Borussia Dortmund are predicted to pick up a victory against Atletico Madrid (rda-travel.co.uk)

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
51
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024