Serie A e suspendon Amir Rrahmanin
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Serie A ka publikuar sot vendimet e Gjyqtarit Sportiv në lidhje me ndeshjet e vlefshme të xhiros së 32-të të këtij sezoni.

Gjyqtari Sportiv i Serie A ka vendosur që ta suspendojë me një ndeshje mos lojë yllin dhe kapitenin e Kosovës, Amir Rrahmanin, raporton KosovaPress.

Suspendimi vjen si pasojë e sjelljes jo korrekte të Rrahmanit ndaj një kundërshtari.

Po ashtu, suspendimit me një ndeshje nuk i shpëtuan as bashkëlojtari i Rrahmanit te Napoli, Mario Rui, Akpa Akpro i Monzas, Almqvist i Lecces, Coulibaly i Salernitanas, Ricci i Torinos dhe Thiaw i Milanit.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,166
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024