CINEPLEXX lanson web faqen e re, zbulo, eksploro, përjeto!
Marketing
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Cineplexx Kosova lancon Web faqen e re, e cila tashmë vlerësohet si shumë moderne, e thjeshtë në përdorim, dhe ofron kërkimin e filmava me një lehtësi të madhe, e mbi të gjitha mund lehtësisht të gjeni ofertat dhe organizimet më të fundit!

Dhe më e rëndësishmja BLI ONLINE PËR 30 SEKONDA!

Ridizajni i web faqes se Cineplexx dhe kalimi në një web faqe moderne dhe minimaliste, janë pjesët kryesore të këtij ndryshimi, përmes të cilave klientëve iu mundësohet blerje e shpejtë dhe praktike, pëmes Web-it.

Web faqja e re e Cineplexx përpos blerjes së biletave përmes Web, ofronë edhe mundësinë për blerje të biletave për fëmijë, me çmim duke filluar nga 2,80 për kinemanë në Prishtinë si dhe 2,50 për kinemanë në Prizren.

Blej biletat shpejtë dhe lehtë !

Porta juaj për magjinë kinematografike.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,265
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024