Shpërthime dhe sirena u dëgjuan në Jerusalem
Bota
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Ekipi i CNN po dëgjon shpërthime dhe sirena ndërsa përgjimet ndodhin në qiellin e Jerusalemit.

"Ne po vazhdojmë të shohim përgjime të shumta në qiejt mbi mua që vijnë nga shumë drejtime të ndryshme. Është e vështirë të dallosh se çfarë është një raketë në hyrje dhe çfarë është një përgjim," raportoi Nic Robertson i CNN.

"Unë po dëgjoj shpërthime të shumta, të shumta, përsëri të asaj që tingëllon si përgjime. Nuk po dëgjoj zhurmën e goditjeve. Ne kemi qenë dëshmitarë të 20 deri në 30 ndoshta përgjime " vazhdoi Robertson.

A duhet të ketë zgjedhje të parakohshme?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
677
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024