Përfundon pjesa e parë mes Mallorcas dhe Real Madridit
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në përballjen tejet interesante të La Ligas mes Mallorcas dhe Real Madridit.

Pas më shumë se 45 minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Palma de Mallorca”, Reali po barazon pa gola 0:0 si mysafir i Mallorcas, raporton KosovaPress.

Mallorca regjistroi një goditje në portë gjatë kësaj pjese të parë, për dallim nga Reali që nuk e kishte asnjë.

Rezultati i pjesës së parë, 0:0.  

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,848
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024