Arrestohet personi i kërkuar për dënim me burg në Ferizaj
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Sot rreth orës 15:10 hetuesit e stacionit në Ferizaj kanë arrestuar personin e kërkuar me inicialet M.I. (40). Ai ishte i kërkuar me urdhëresë të Gjykatës Themelore në Ferizaj për veprën penale shpërdorimi me dënim burgimi prej 25 ditëve dhe pas kompletimit të dokumentacionit është dërguar në vuajtje të dënimit. Policia rajonale e Ferizajt fton qytetarët qe sa herë kanë informacione për personat e kërkuar nga organet e rendit, të njoftojnë stacionin e policisë më të afërt apo përmes aplikacionit “Lajmëro Policinë” dhe në numrat kujdestarë 192, 0290/326-250, 0290/322-406. Të dhënat do të ruhen në konfidencialitet të plotë.


A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
212
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024