Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert
Marketing
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Hotel Izgrev Spa & Aquapark 5* BB, Strugë-Maqedoni Veriore, 38€ për person në dhomë dyshe. Në çmim përfshihen: Fjetje me mëngjes, Aquapark (hapet në qershor), Pishinat e jashtme dhe të brendshme, SPA, Parking, Wi-FI, siguri 24 orë.

***

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

https://www.fibula-ks.com/hotelizgrevspa

Ju mirëpresim në zyrat tona në: 038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall, 045 87 55 55, Pejë, 045 37 35 55, Prizren, 045 37 36 66, Gjakovë, #yourTRAVELexpert

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,245
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024