Pjesa e parë: Pa gola mes Bayernit e Kolnit
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e Bundesligas mes Bayern Munichut dhe skuadrës së Koln.

Pas më shumë se 45 minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Allianz Arena”, Bayerni po barazon pa gola 0:0 me Kolnin, raporton KosovaPress.

Po ashtu, krahas kësaj ndeshje po zhvillohen edhe katër ndeshje të tjera në Bundesliga dhe rezultatet i gjeni më poshtë.

Borussia Monchengladbach 1:2 Borussia Dortmund

Bayern Munich 0:0 Koln

Bochum 0:0 Heidenheim

Mainz 0:1 Hoffenheim

RB Leipzig 1:0 Wolfsburg  

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,847
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024