Përfundon pjesa e parë mes Atletico Madridit dhe Gironas
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen interesante të La Ligas mes Atletico Madridit dhe Gironas.

Pas më shumë se 45’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “Wanda Metropolitano”, Atletico Madridi po avancon 2:1 kundër Gironas, raporton KosovaPress.

Golat për vendasit i shënuan Antoine Griezmann (minuta e 34’) dhe Angel Correa (minuta e 45+6’), kurse te Girona golashënues ishte Artem Dovbyk (minuta e 4’).

Pjesa e parë, 2:1 në favor të Atletico Madridit.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,847
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024