Pjesa e parë: Newcastle në epërsi kundër Tottenhamit
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen interesante të Premier Ligës mes Newcastle United dhe Tottenham Hotspur.

Pas më shumë se 45 minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “St. James Park”, Newcastle po avancon 2:0 kundër Tottenhamit, raporton KosovaPress.

Golat për vendasit deri tani i shënuan Alexander Isak (minuta e 30’) dhe Anthony Gordon (minuta e 32’).

Pjesa e parë, 2:0 në favor të Newcastle.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,845
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024