Pamje nga Rana e hedhun - një nga destinacionet më magjepsëse në Lezhë
Turizem
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale pamje nga Rana e hedhun, një nga destinacionet më magjepsëse në Lezhë. Rana e Hedhun ka marrë emrin sipas formacioneve të paprekura të rërës përgjatë vijës bregdetare. I vendosur vetëm 3-4 kilometra larg Shëngjinit, ky plazh mbetet relativisht i pa eksploruar nga turistët, duke zbuluar një peizazh të rrallë mesdhetar.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
4
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024