Tifozët e Arsenalit kapen në kamera duke grushtuar 'tifozin’ e Bayernit
Sport
Lexohet për: 2 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Një video është shfaqur që tregon tifozët e Arsenalit duke goditur me grusht një ‘tifoz të Bayern Munichut’ gjatë barazimit 2-2 të së martës në Ligën e Kampionëve në stadiumin “Emirates”. Bukayo Saka i kaloi “Topçinjtë” në avantazh, vetëm që Bayern të kthente më pas ndeshjen pas golave të Serge Gnabry dhe Harry Kane. Arsenali përfundimisht fitoi një barazim pas një goli nga Leandro Trossard. Megjithatë, ndërsa ishte një natë e mirë për “Topçinjtë”, kishte disa skena të këqija brenda turmës.

Tifozët e Bayernit ishin përjashtuar për ndeshjen pasi disa kishin hedhur më parë fishekzjarrë në fushë gjatë fitores së tyre 3:0 ndaj Lazios në raundin e 16-të. Por duket se një numër i vogël ishin në gjendje të merrnin qasje në Emiratet të martën mbrëma. Një video e ngarkuar në X tregon disa tifozë të Arsenalit duke 'ndërruar' duke goditur me grusht një 'simpatik të Bayern' ndërsa ai u përcoll nga siguria. Tifozi në fjalë duket i tmerruar dhe mban duart mbi kokë për t'u mbrojtur. Shumë të tjerë qëndruan përreth duke parë ngjarjen, duke mos bërë asgjë për të ndërhyrë dhe për ta parandaluar njeriun nga dëmtimi.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,997
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024