Liga e Kampionëve, fillojnë ndeshjet e sotme
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë në të dy ndeshjet e sotme të fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Stadiumi “Emirates” është nikoqir i përballjes tejet interesante mes Arsenalit dhe Bayern Munichut, raporton KosovaPress.

Ndërkaq, Real Madridi po luan si vendas në “Santiago Bernabeu” kundër kampionit aktual evropian, Manchester Cityt.

Ndeshjet LIVE mund t’i ndiqni më poshtë.

Arsenal – Bayern Munich

2012 was the last time Bayern finished without a single trophy in hand (rda-travel.co.uk)

Real Madrid – Manchester City  

مشاهدة قناة بي ان سبورت 1 بث مباشر beIN Sports 1 HD بدون تقطيع مجانا (livekoora.info)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024