Ngjarjet e datës 9 prill
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Forumi i Rinisë së LDK-së organizon aksion simbolik para Qeverisë së Republikës së Kosovës. (Para Qeverisë së Kosovës, ora 09:30)

Me rastin e festës së Fitër Bajramit, Myftiu i Kosovës Naim ef. Tërnava mbanë konferencë për media. (Zyret e BIK, ora 11:00).

Nën patronatin e presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani, organizohet Manifestimi “Ditët e Shqipes” 2024 në Koshare. (Kompleksi Memorial në Koshare, Gjakovë, ora 11:00).

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
201
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024