Tentohet të grabitet një shtëpi në Leposaviq, personi i maskuar nuk arrin të marr asgjë
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Policia e Kosovës ka njoftuar është tentuar të grabitet një shtëpi në Leposaviq nga një person i maskuar por që nuk kishte arritur të marr asgjë.

“Viktima femër kosovare raporton se derisa ishte në shtëpinë e saj kishte hyrë një person i maskuar duke e kërcënuar  dhe më pas kishte filluar që të kontrolloj duke kërkuar gjësende me vlerë, por i njëjti nuk kishte arritur që të marrë asgjë në shtëpinë e viktimës, me ç’rast i njëjti  ishte larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raportin e policisë.

Policia njofton se kanë dalë në vendin e ngjarjes për trajtim të rastit.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
138
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024