Therje me thikë në Prishtinë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person është arrestuar në Prishtinë pasi e ka sulmuar me thikë një person tjetër.

Në raportin 24-orësh të policisë bëhet e ditur se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

“Personi i dyshuar me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti është cilësuar si “vrasje në tentativë”.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,847
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024