Gjysmëfinalet e Kupës, mbyllet pjesa e parë e dy ndeshjeve
Sport
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës. Ballkani me Suharekën dhe Drita me Prishtinën janë dy përballjet nga të cilat pas dy ndeshjeve do të dalin finalistët e këtij edicioni në këtë kompeticion.

Pas 45 minutave të para, në të dy ndeshjet rezultati është i barabartë dhe nuk është realizuar asnjë gol, raporton KosovaPress.

Prishtina në fakt kaloi në epërsi ndaj Dritës pas një penalltie, por që goli  u anulua pasi gjyqtari i ndeshjes e anuloi atë.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
309
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024