Gjuan me armë për argëtim, policia has në të dyshuarin
Lajme
Lexohet për: 1 min.
2 javë më parë
Linku u kopjua

Pas të shtënave me armë zjarri në Badoc të Prishtinës, Policia e Kosovës ka dal në vendin e ngjarjes ku ka hasur në të dyshuarin nga i cili kanë sekuestruar një pistoletë dhe një thikë.

“Po ashtu në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar 9 gëzhoja. I dyshuari gjatë intervistimit e ka pranuar se ka shtënë me armë për argëtim”, thuhet tutje.

Në njoftimin e policisë thuhet se në konsultim me prokurorin rasti shkon në procedurë të rregullt.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024