1000 pikë bonus për secilën premierë!!!
Marketing
Lexohet për: 2 min.
2 javë më parë
Linku u kopjua

Për ata që i shikojnë 4 filmat e përmendur më poshtë dhe përdorin kartën Cineplexx Bonus Card, atëherë do të ketë dhuratë speciale për ju.. 
1.The First Omen - 3 Prill
2.Abigail - 18 Prill
3.Immaculate - 25 Prill
4.Tarot - 9 Maj 

THE FIRST OMEN

Një grua e re amerikane dërgohet në Romë për të filluar një jetë shërbimi ndaj kishës, por ndeshet me një të keqe ​​që e bën atë të vërë në dyshim besimin e saj dhe zbulon një komplot të tmerrshëmqë shpreson të sjellë lindjen dhe mishërimin e së keqes.

ABIGAIL

Pasi një grup kriminelësh rrëmbejnë vajzën e balerinës së një figure të fuqishme të botës së krimit, ata tërhiqen në një rezidencë të izoluar, të pavetëdijshëm se janë mbyllur brenda pa asnjë vajzë të vogël normale.

IMMACULATE

Cecilia, një grua me besim të devotshëm, mirëpritet ngrohtësisht në fshatin ideal italian, ku asaj i ofrohet një rol i ri në një manastir të shquar. Por Cecilia-s i bëhet e qartë se shtëpia e saj e re përmban sekrete të errëta dhe të tmerrshme.

TAROT

Kur një grup miqsh shkel në mënyrë të pamatur rregullin e shenjtë të leximeve të Tarotit, ata pa e ditur lëshojnë një të keqe të papërshkrueshme të bllokuar brenda letrave të mallkuara. Një nga një ata dalin ballë për ballë me fatin dhe përfundojnë në një garë kundër vdekjes.

Cineplexx. Bota jonë e kinemasë!

www.cineplexx-ks.eu

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024