Një pushkë gjuetie është vjedhur në fshatin Marec të Prishtinës
Lajme
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur sipas Policisë së Kosovës në fshatin Marec të Prishtinës ku persona të panjohur me forcë kanë hyrë në një shtëpi ku kanë vjedhur një pushkë gjuetie.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe nga aty kanë vjedhur një pushkë gjuetie”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar.  

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024