Vetura shkel këmbësorin në Prishtinë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Një aksident trafiku në mes të një këmbësori dhe një automjeti ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të menzes së studentëve në kryeqytet.

Si pasojë e aksidentit këmbësori ka pësuar lëndime trupore.

Në pamjet e siguruara nga KosovaPress, dyshohet se shoferi po voziste një automjet të Viva Fresh Store.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024