Sekuestrohet marihuanë, para dhe një trotinet
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Dy persona janë arrestuar dhe janë sekuestruar një shumë e parave të gatshme, substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë, një telefon celular, 240 qese të vogla plastike të zbrazura dhe një trotinet.

Sipas Policisë, ata janë arrestuar dje pasdite në Prizren, ku pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024