Vjedhje në Leposaviq
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Një person ka raportuar se persona të panjohur pasi kanë hapur me forcë derën e hyrjes së shtëpisë së tij, aty kanë vjedhur një sharrë motorike në vlerë rreth 300 euro dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur në Leposaviq dhe është duke u hetuar nga Policia e Kosovës.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024