Edhe SOT, rezervoni dhe përfitoni zbritje deri në 45%
Marketing
Lexohet për: 1 min.
2 javë më parë
Linku u kopjua

NXITONI, sepse ANTALYA dhe BODRUMI po ju pret.

Data e nisjes më 17.05.24,

Ne çmim përfshihet:

?Hoteli,

✈️Fluturimi direkt për Antalya,

?Transferi: Aeroport - Hotel - Aeroport,

?Asistencë e stafit FIBULA -24/7, gjatë gjithë kohës,

?Kënaqësia,

?Garanci.

*Taksat e aeroportit është: 40€.

Zgjedhe ofertën tuaj, dhe kënaquni ?

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyrat tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall

045 87 55 55, Pejë

045 37 35 55, Prizren

045 37 36 66, Gjakovë

#yourTRAVELexpert

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024