Pejë: Doli për iftar me kolegë të punës, burri nuk e lë gruan të hyjë në shtëpi
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Një grua në Pejë ka raportuar në Polici se pasi kishte dalë me kolegë të punës për iftar, kur ishte kthyer në shtëpi, bashkëshorti i saj nuk e ka lënë të hyjë në shtëpi.

Në raportin 24-orësh të policisë thuhet se i dyshuari është arrestuar e më pas me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Pejë 30.03.2024-20:50.  Viktima femër kosovare ka raportuar se pasi kishte dal me koleg të punës për të ngrënë iftar, kur ishte kthyer në shtëpi, bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar nuk e ka lejuar që të hy në shtëpi. I dyshuari është arrestuar, dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.”

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024