Vjedhje e rëndë në Fushë Kosovë
Siguri
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Një grua, e cila jeton jashtë, ka njoftuar se kur është kthyer në shtëpinë e saj në Fushë Kosovë ka vërejtur se dikush ka hyrë brenda dhe ka vjedhur stoli ari dhe veturën e saj.

Rasti po hetohet.

“VJEDHJE E RËNDË – Fushë Kosovë 03.01.2024. Me 30.03.2024 ankuesja femër kosovare, e cila jeton jashtë shtetit, ka raportuar se kur ishte kthyer në shtëpi kishte vërejtur se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda shtëpisë së saj dhe ishin vjedhur, stoli ari si dhe veturën e saj €. Rasti nën hetime.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024