Ngjarjet e datës 31 mars
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
3 javë më parë
Linku u kopjua

Mbahet mesha e Pashkëve në Katedralen Shën Nënë Tereza, të cilës do t’i prijë ipeshkvi Imzot Dodë Gjergji. (Ora 11:00)

Mbahet pritja solemne e Pashkës në Qendrën “Bogdani Polis”, Katedralja Shën Nënë Tereza. (Ora 19:00)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024