Raportohet për ngacmim në veri të Mitrovicës
Lajme
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Një femër kosovare ka raportuar se derisa ka qenë duke qëndruar në një lokal me fëmijën dhe motrën e saj, ka shkuar e dyshuara femër kosovare dhe ka kërkuar që ta takojë fëmiun pa dëshirën e ankueses, me ç’rast e njëjta është ndjerë  e shqetësuar dhe ka pranuar tretman mjekësor. 

Rasti ka ndodhur në veri të Mitrovicës dhe është në procedurë hetimore si ngacmim.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024