​Mbappe për të ardhmen e tij: Kur kam diçka për të thënë, do ta them si burrë
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Edhe pse jo zyrtarisht, Kylian Mbappe do të jetë lojtari më i ri i Real Madridit në verë. Gazetarë dhe media të shumta kanë folur për të ardhmen e yllit francez së fundmi, i cili thuhet se ka njoftuar Paris Saint-Germain se do të largohet në fund të këtij sezoni.

Mbappe ende nuk e ka konfirmuar këtë gjë, por ka thënë se kur do të vjen koha për të njoftuar për diçka, ai do ta bëjë si burrë, raporton KosovaPress.

“Unë ende nuk kam njoftuar asgjë për të ardhmen time, pasi që nuk asgjë për çka të njoftoj. Unë gjithmonë e kam thënë që kur kam diçka për të thënë, unë do ta them atë si burrë”, tha Mbappe. 

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024