Ngjarjet e datës 23 mars
Ngjarje
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Federata e Pingpongut e Kosovës do të organizojë kampionatin individual të Kosovës për seniore/ë. (Shkolla e Mesme e Ulët “Tefik Çanga”, Ferizaj, ora 10:00)

Grupi Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje mban konferencë për media. (Salla e Grupit Parlamentar të LV-së ora 13:00)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024