Habibi, eja te FIBULA e ndjehu si sheik!
Marketing
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Udhëtim në Abu Dhabi dhe Dubai,

- 5 Ditë nga €399, Nisja më 25 mars, 1, 8, 15, 22, prill, 6, 13, 20, 27 maj.

- 6 Ditë nga €439, Nisja më 20, 22, 27, 29 mars, 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26 prill, 1, 3, 8, 10, 15, 17, 22, 24 maj.

Vizitohen: Dubai dhe Abu Dhabi

- Fjetje: 1 natë në Abu Dhabi dhe 3 ose 4 net në Dubai.

Hoteli në Dubai.

Ecos Dubai - Vlerësimi në booking 9.1

- Fluturimi Tiranë - Abu Dhabi.

- Mëngjeset në Hotel,

- Transferti dhe Shëtitjet.

- Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.

- Çantë shpine.

Çmimi është i ndryshëm në data të ndryshme.

Vendet janë të limituara!

Çmimet pas vendeve bllok, jane të ndryshueshme!

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

Ju mirëpresim në zyrat tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall

045 87 55 55, Pejë

045 37 35 55, Prizren

045 37 36 66, Gjakovë

#yourTRAVELexpert

#FIBULA #Udhëtim #paviza

Shiko më pak

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024