Super oferta në Fibula, për një udhëtim mahnitës në Antalya
Marketing
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Për të gjithë dashamirësit e udhëtimeve, ka ardhur koha për një aventurë të paharrueshme në Antalya!
Early booking!
Data e nisjes më 17.05.24, Hotele sa dush, veç bonja me gisht.
Ne çmim përfshihet:
Hoteli,
Fluturimi direkt për Antalya,
Transferi: Aeroport - Hotel - Aeroport,
Asistencë e stafit FIBULA -24/7, gjatë gjithë kohës,
Kënaqësia,
Garanci.
*Taksat e aeroportit është: 40€.
Zgjedhe ofertën tuaj, dhe knaquni
SIGURI DHE KUALITET 100%
Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!
www.fibula-ks.com
Ju mirëpresim në zyret tona në:
038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall
045 87 55 55, Pejë
045 37 35 55, Prizren
045 37 36 66, Gjakovë
#yourTRAVELexpert

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024