Malta Mrekulli: Një udhëtim 4 ditor për ta kujtuar, vetëm 155€ me FIBULA your TRAVEL expert!
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

MALTA: 3 netë, 4 ditë

*çmimi pa transfer: aeroport-hotel-aeroport,

prej 155€,

*çmimi me transfer: aerport-hotel-aeroport,

prej 159€

Në çmim përfshihet:

Bileta e aeroplanit Shkup-Malta-Shkup

Akomodimi në hotel,

Mengjesi në hotel.

https://www.fibula-ks.com/malta

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/046/049 24 25 26, Prishtinë dhe ALBI Mall

045 875 555, Pejë

045 373 555, Prizren

045 373 666, Gjakovë

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024