Kurti takon sulmuesin “Dardan” Albion Rrahmanin
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Kryeministri Albin Kurti sot priti në takim futbollistin e kombëtares së Kosovës në futboll Albion Rrahmanin.

Kurti mori dy dhurata nga futbollisti i Rapid Bukureshtit, i cili ka ardhur në Kosovë për të nisur fazën përgatitore të kombëtares për miqësoret e radhës.

Rrahmani, i cili ka shënuar 16 gola për skuadrën rumune, me këtë rast ia dhuroi fanellën e Rapidit dhe Kosovës, kryeministrit Kurti.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
138
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024