​Zhbllokohet rezultati mes Cityt dhe Newcastle (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Etihad”, ku po luhet çerekfinalja e FA Cup mes Manchester Cityt dhe Newcastle United.

City ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Newcastle, përmes golit të shënuar nga Bernardo Silva, raporton KosovaPress.

Silva shënon në minutën e 13’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

CentreGoals. on X: "??| GOAL: Bernardo Silva opens the scoring for City! Manchester City 1-0 Newcastle https://t.co/ro0fFGMiO9" / X (twitter.com)

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
744
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024