Arbër Hoxha zgjedh Shqipërinë, Sylvinho publikon listën
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka bërë të ditur se trajneri Sylvinho ka publikuar sot listën me plot 26 lojtarët e grumbulluar për ndeshjet miqësore ndaj Kilit dhe Suedisë.

Në listën e Sylvinhos ka risi, pasi që sulmuesi i Dinamo Zagrebit, Arbër Hoxha është i përfshirë, ndërsa janë lënë jashtë Mirlind Daku dhe Arbnor Muja, raporton KosovaPress.

Hoxha kishte ftesë nga Kosova dhe Shqipëria, por duket se ka zgjedhur kuqezinjtë.

Po ashtu, pjesë e grumbullimit janë edhe sulmuesit Rey Manaj dhe Armando Broja.

Shqipëria luan kundër Kilit më 22 mars, ndërsa tri ditë më vonë përballet me 25 mars.

Më poshtë e gjeni listën e lojtarëve të grumbulluar nga Sylvinho.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
376
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024