Eksperiencë e parë me Fibula: Nisja direkt për në mrekullinë e Bullgarisë
Marketing
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

BULGARIA 2024 - Eksperiencë e parë me Fibula: Nisja direkt për në mrekullinë e Bullgarisë.

BULGARIA 2024 - Vetëm me Fibula!

Oferta ekskluzive - zgjidh Hotelin tënd, sa ka plot per t’u zgjedhur!

Nisja: 18.06.2024

8 ditë/ 7 netë

Përfshirë në çmim:

Hoteli

Fluturimi për Burgas

Transferi aeroport-hotel-aeroport

Asistencë 24/7 nga Fibula

Kënaqësia

Garanci

*Taksat aeroporti: 40€

Zgjedh ofertën tënde dhe merr pjesë në aventurën më të mahnitshme!

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall

045 87 55 55, Pejë

045 37 35 55, Prizren

045 37 36 66, Gjakovë

#yourTRAVELexpert

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024