Foda e fton Albion Rrahmanin te Kombëtarja e Kosovës
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Albion Rrahmani është thirrur në Kombëtaren e Kosovës, për herë të parë pas lëndimit që pësoi në ndeshje me Andorrën.

Lajmin e ka konfirmuar skuadra e tij Rapidi përmes një postimi në faqen zyrtare, përcjellë KosovaPress.

Kosova do t’i zhvillojë dy miqësore me Armeninë (22 mars) dhe Hungarinë (26 mars).

Rrahmani ka dy ndeshje në kombëtare deri më tani.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
138
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024