Bëhet shkrumb e hi fabrika në Drenas
Lajme
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Zjarri i madh që ka përfshirë fabrikën e plastikës në Korroticë të Epërme të Drenasit, brenda Parkut të Biznesit, nuk ka të ndalur. Ekipi i KosovaPress raporton se fabrika është djegur e tëra, ndërsa zjarri vetëm është duke u shpërndarë më shumë.

Policia e Kosovës dhe zjarrfikësit ende nuk kanë njoftuar për detaje të reja.

Kush do ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?
VV
PDK
LDK
AAK-Nisma
Lista GUXO
Nuk e di
Voto
1,164
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024