Ariana Grande u kërkon fansave të ndalojnë 'mesazhet e urrejtjes' për njerëzit në jetën e saj
Magazina
Lexohet për: 2 min.
4 muaj më parë
Linku u kopjua

Ariana Grande ka kërkuar nga fansat të ndalojnë dërgimin e "mesazheve të urrejtjes" për "njerëzit në jetën e saj” pas publikimit të së premtes së albumit të saj më të ri "Eternal Sunshine".

Ylli postoi një histori në Instagram të shtunën duke iu lutur fansave të saj.

"Unë thjesht doja të them se kushdo që po dërgon mesazhe urrejtjeje për njerëzit në jetën time bazuar në interpretimin tuaj të këtij albumi nuk po më mbështet mua dhe po bën absolutisht të kundërtën polare të asaj që unë do të inkurajoja ndonjëherë. Unë ju kërkoj që ju lutem mos bëni. Nuk është si të më mbështesni. Është e kundërta,” shkroi ajo.

Grande u divorcua nga bashkëshorti i saj prej dy vjetësh, Dalton Gomez, vitin e kaluar. Një burim konfirmoi për Today se ajo filloi të takohej me kolegun e saj të "Wicked", Ethan Slater, disa muaj para se të finalizohej divorci. Burimi tha gjithashtu se Slater ishte ndarë nga gruaja e tij kur filloi të dilte me Grande.

I emëruar sipas filmit të vitit 2004 me Kate Winslet dhe Jim Carrey, "Eternal Sunshine of the Spotless Mind", albumi me sa duket diskuton prishjen e një marrëdhënieje. Shumë besojnë se këngët në album i referohen divorcit të saj nga Gomez dhe marrëdhënies me Slater.

Në videoklipin "We Can't Be Friends (Wait for Your Love)", ku luan aktori Evan Peters, Grande duket se po i nënshtrohet një procedure për të harruar një marrëdhënie me një partner të mëparshëm -- të ngjashme me atë Winslet dhe Carrey, marrë në filmin e vitit 2004.

A duhet të testohen mësimdhënësit?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
169
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024