Aksident në Bishtazhin të Gjakovës, lëndohet një person
Siguri
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Një person ka marrë lëndime si pasojë e një aksidenti të komunikacionit sot në fshatin Bishtazhin të Gjakovës.

Zëdhënësi i Policisë rajonale për Gjakovë, Sheremet Elezaj, ka bërë të ditur për KosovaPress, se rasti ka ndodhur në rrugën Gjakovë-Prizren, rreth orës 12:50.

“Në fshatin Bishtazhin-Gjakovë, rruga Gjakovë-Prizren, rreth orës 12:50 dy automjete, një kamion dhe një veturë, janë përfshirë në aksident trafiku. Përveç dëmeve materiale deri më tani është raportuar për një person të lënduar. Njësia e trafikut rajonal është duke trajtuar rastin,” ka thënë Elezaj.

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
2
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024