Zhbllokohet rezultati mes United e Evertonit (VIDEO)
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Old Trafford”, ku po luhet ndeshja interesante e Premier Ligës mes Manchester United dhe Evertonit.

United ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 kundër Evertonit, falë golit të shënuar nga Bruno Fernandes, raporton KosovaPress.

Fernandes shënon në minutën e 11’ nga penalltia.

(1) CentreGoals. on X: "??| GOAL: Bruno Fernandes scores for United!! Manchester United 1-0 Everton https://t.co/DSy5Qqs2PB" / X (twitter.com)

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
138
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024