8 Marsi festohet në Cineplexx!
Artikull i Sponsorizuar
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Gëzuar festa e 8 Marsit

Sot më 8 Mars organizojmë eventin #SuperLadiesNight -Women's Day nga ora 19:00 me filmat: Dy Gisht Mjaltë 2 dhe Madame WEB.

Gjithashtu do të ketë shumë shpërblime si:

2x-voucher në vlerë 50€ - @parfois_kosova

2x- voucher në vlerë 50€ -@womensecret_kosovo

3x-dhurata- @oliverweberkosovo

3x- shatir në vlerë 150€ - @artnflok

1x-0.5ml organic filler në vlerë90€ - @poliklinikashoshi.optikaylli

1x- skinbooster në vlerë 150€- @poliklinikashoshi.optikaylli

1x-prp për flokë në vlerë 120€- @poliklinikashoshi.optikaylli

3x- voucher në vlerë 50€ - @blertas.beauty

2x- Parfuma - @pianoparfum

Do të ketë një kënd të fatit, ku në çdo zarf do të ketë një urim për këtë fest, si dhe në 100 prej tyre do të ketë edhe maska për fytyrë nga @ebarnatorja , juve ju mbetet vetëm të provoni fatin.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024