Ofertat e Marsit në EVAPIFY
Marketing
Lexohet për: 2 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Muaji Mars është gjithmonë një kohë e bukur për të përjetuar freski, bashkë me rikthimin e diellit edhe festat bëhen më të bukura.

Në këtë muaj të shënuar nga data të veçanta, EVAPIFY rikujton forcën dhe kurajën për zbulimin e vetvetes dhe eksplorimin e trendeve të reja. Duke festuar për gratë, me gratë, sjellë një ofertë për to në ditën e tyre të 8 Marsit përmes kampanjës "Her Vape Story". Çdo kliente grua që e viziton Evapify në pikat e tyre të shitjes do të përfitojë një zbritje prej 30% në blerjet e tyre. Le të festojmë gratë që zgjedhin të jetojnë jetën sipas kushteve të tyre dhe të ndajnë historitë e tyre unike me botën.

Kampanja “Ktheje n’Art” po vazhdon fuqishëm me mesazhin sensibilizues për ruajtjen e ambientit dhe rëndësinë e riciklimit. Edhe ju mund t’i bashkoheni kësaj kauze, dhe të përfitoni zbritje ndër të tjera për blerjet tuaja. Duke kthyer në pikat e shitjes Evapify 10 pajisje/vapes të zbrazura, ju përfitoni automatikisht një zbritje prej 10% në blerjen e radhës.

Por aventura e blerjes nuk përfundon këtu. Evapify ofron një seri të vazhdueshme të ofertave në produktet tuaja të preferuara si Crystal, Geek Bar dhe Hyppe, duke ofruar zbritje deri në 50% në të gjitha pikat e tyre shitëse dhe në platformën online. Rezultatet për: falas • Evapify (evapify-ks.com)

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024