​Lëndohet Amir Rrahmani
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Pas suksesit të çmuar ndaj Juventusit, Napoli do të rifillojë nesër stërvitjet në kuadër të ndeshjes kundër Torinos të planifikuar për të premten në Maradona. Një takim kz që i paraprin ndeshjes së madhe të së dielës së 17 marsit ndaj Interit.

Por, në prag të këtyre dy ballafaqimeve, Napoli ka marr një lajm aspak të mirë. Siç sqaron klubi italian në një njoftim zyrtar, në orët në vazhdim do të duhet të vlerësohen kushtet e Amir Rrahmanit, përcjellë KosovaPress.

Reprezentuesi i Kombëtares së Kosovës u zëvendësua gjatë ndeshjes kundër Juventusit për shkak të një tendosjeje në aduktorin e djathtë që aktualisht e lë në dyshim për ndeshjen ndaj Interit në stadiumin “Giuseppe Meazza”.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024