Nunez heroi i Liverpoolit, Chelsea barazon me Brentfordin
Sport
Lexohet për: 1 min.
2 muaj më parë
Linku u kopjua

Kanë përfunduar ndeshjet që ishin duke u zhvilluar aktualisht në Premier Ligë, ku kemi rezultate tejet interesante.

Pas plot 90’ minutave lojë të zhvilluara në stadiumin “City Ground”, Liverpooli e ka mposhtur Nottingham Forest 1:0, raporton KosovaPress.

Golin e vetëm të ndeshjes e shënoi Darwin Nunez në minutën e 90+9’.

Ndërkaq, skuadra e Chelseat nuk arriti sot asgjë më shumë se një barazim kundër Brentfordit. Të dy skuadrat barazuan 2:2 në “Brentford Community Stadium”.

Rezultatet e ndeshjeve që kanë përfunduar në Premier Ligë i gjeni më poshtë.

Brentford 2:2 Chelsea

Everton 1:3 West Ham United

Fulham 3:0 Brighton

Newcastle United 3:0 Liverpool

Tottenham 3:1 Crystal Palace

A do te jetë qeveria e ardhshme VV-PDK?
Po
Jo
Nuk e di
Voto
191
Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024