Foto familjare e liderëve pjesëmarrës në Samitin Ballkanit Perëndimor me BE
Lajme
Lexohet për: 1 min.
1 muaj më parë
Linku u kopjua

Pjesëmarrësit në Samitin e Ballkanit Perëndimor me BE, kanë bërë foton familjare, siç e përcakton edhe protokolli

Të pranishmit, të kryesuar nga nikoqiri i takimit kryeministri Edi Rama, kanë bërë foton dhe më pas janë futur në samit për të vijuar diskutimet e tyre.

Samiti po mbahet, në ambientet e Pallatit të Kongreseve.

Pas fotos familjare, në orën 12:30 është përcaktuar edhe një konferencë për shtyp.

Kjo webfaqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht.
Ky aplikacion uebsajti është zhvilluar me mbështetjen e #SustainMedia Programme, i bashkëfinancuar nga Bashkimi Evropian dhe Qeveria Gjermane, ndësa implementohet nga GIZ, DW Akademie dhe Internews. Përmbajtja e tij është përgjegjësi vetëm e KosovaPress dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e BE-së apo të Qeverisë Gjermane.
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024